Harmonogram LIVE o fotografii

LIVE
transmisje na żywo o fotografi
i

FOTOpogaduchy – rozmowy o fotografii i nie tylko. Tematy meteorologii, geografii, inspiracje malarstwem i sztuką. W tej serii także omawiamy Wasze zdjęcia, które udostępniacie na naszej WyBorowej grupie na facebooku oraz discordzie.

FOTOgaraż – Nowa seria LIVE, na której omawiam i obrabiam Wasze zdjęcia, które wcześniej do mnie przysyłacie.

WyboroweROZMOWY – transmisje na żywo z ciekawymi ludźmi. Twórcami i pasjonatami różnych dziedzin fotografii i nie tylko.

Harmonogram LIVE

Nasze transmisje na żywo prowadzę na kanale SKRAWKI PUSZCZY w serwisie YouTube.

Obecnie są to trzy transmisje w tygodniu. Każdą z nich prowadzę na żywo.
W transmisji każdy może wziąć udział i udzielać się na czacie z zachowaniem kultury osobistej i poszanowania do twórcy oraz innych uczestników czatu.

Każda z transmisji na żywo jest wcześniej ustawiona na kanale SKRAWKI PUSZCZY, dzięki czemu możecie włączyć powiadomienia, by o niej nie zapomnieć.

LIVE prowadzę trzy dni w tygodniu:

Poniedziałek startujemy pomiędzy 20:00 a 21:00 – FOTOgaraż
Wtorek startujemy pomiędzy 20:00 a 21:00 – FOTOgaraż i FOTOpogaduchy Q&A

Zapisy z transmisji FOTOpogaduchy i WyboroweROZMOWY są publiczne i dostępne dla wszystkich. Natomiast transmisja FOTOgaraż jest publiczna w trakcie jej trwania, lecz zapis takiego LIVE dostępny jest jedynie dla Patronów i Wspierających kanał SKRAWKI PUSZCZY.

Jeżeli chcesz przesłać swoje zdjęcie do obróbki w serii FOTOgaraż to skorzystaj ze Skrawkowego UPLOADU. Więcej dowiesz się w instrukcji przesyłania zdjęć.

Wywołaj swoje zdjęcia, wydrukuj fotoksiążkę. Kubki, fotogadżety, albumy i wydruki zdjęć.