Ważna INFORMACJA dotycząca PERSEIDÓW

Szanowni Państwo musimy odwołać nasz dzisiejszy PERSEIDOWY LIVE

Kochani niestety z przyczyn pogodowych muszę odwołać dzisiejszy LIVE z NOCY SPADAJĄCYCH GWIAZD.

Modele meteorologiczne wskazują na pełne zachmurzenie w moim regionie, a także opady deszczu oraz możliwość wystąpienia burz.

W takim wypadku nie ma sensu prowadzić naszych obserwacji deszczu meteorów. Powiem szczerze, że jeszcze bym zaryzykował, ale ilość sprzętu jaka jest potrzebna do poprowadzenia takiej transmisji na żywo jest zbyt duża i po prostu jest zbyt dużo ryzyko uszkodzenia go z powodu deszczu.

Jest mi przykro z tego powodu, lecz niestety na pogodę nie mamy wpływu. Przykro tym bardziej że zainwestowałem trochę finansów do poprowadzenia tego LIVE. Cały tydzień się do niego przygotowywałem i wraz z Patronami robiłem próbne transmisje obserwacyjne.

No nic… Trudno.

Oby w przyszłym roku nam się udało!


albumy astrofoto astrophoto bokeh closeup deszcz meteorów DIY fotoalbumy fotograf fotografia fotoksiążki fotokubki fotolab fotoobrazy fotorafia krajobrazowa gwiazdy informacja kubek ze zdjęciem kubek z grafiką kubki kurs live makrofotografia mantis mantis religiosa polonica modliszka modliszka polska na prezent na żywo obserwacje odbitki pamiątka perseidy poradnik praying mantis prezent reguła regułą 600 tutorial vlog wyborowefoto wydruki zachód słońca zasada zasada 600

2 komentarze

    • Na to też liczę. Kurde ale jestem zły. Powiem Ci, że cały tydzień pracowałem nad tym LIVE. Dokupiłem nowego videograbbera, odpaliłem LUMIXa jao kamerę, kupiłem adapter Nikon F -> MICRO 4/3, dummy battery z zasilaczem do LUMIXa. Normalnie mam qrwicę level hard.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *