WYBOROWEFOTO – Twoje laboratorium fotograficzne online!

najlepsze fotoksiążki

Co to jest WYBOROWEFOTO?

Jesteśmy rodzinną firmą, ale przede wszystkim fotografami – ludźmi z pasją, którzy fotografii poświęcili kawał swojego życia.
W branży fotograficznej pracujemy od ponad 20 lat. Przez te lata nauczyliśmy się, że najważniejsza jest jakość i zadowolenie klienta.
Z tych powodów współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami, by nasze produkty i usługi były wyjątkowe oraz wysokiej jakości.

WYBOROWEFOTO jest to Wasze internetowe laboratorium fotograficzne. Na wyborowefoto zaprojektujesz, wykonasz i odbierzesz produkty ze swoimi zdjęciami, nie ruszając się z domu. Wystarczy Ci do tego komputer, tablet lub telefon z dostępem do internetu.

Do tego celu stworzyliśmy specjalny kreator, czyli nasz program online, gdzie z łatwością nie tylko złożycie swoje zamówienie, ale przede wszystkim od podstaw je zaprojektujecie. Do tego wszystkiego w naszym programie online udostępniamy Wam olbrzymią gamę ramek, teł i grafik, których możecie do woli używać w swoich wyborowychprojektach!

O nas

Dzień dobry Państwu!
Pozwólcie, że najpierw się przedstawię.
Nazywam się Grzegorz Radosław Maziarski i jestem właścicielem wyborowefoto.pl
Jestem zawodowym fotografem. W swoim życiu zawodowym przerobiłem wiele ślubów, chrztów, czy w ogóle sesji zdjęciowych. Obecnie zajmuję się fotografią krajobrazową oraz jej nauczaniem.
Przez lata swojej pracy zebrałem wiele doświadczenia w temacie laboratoriów fotograficznych. Nie zawsze byłem zadowolony z wykonanych dla mnie zdjęć, czy produktów związanych ze zdjęciami. Z tego powodu od kilkunastu lat współpracuję tylko z jednym laboratorium, z którego pracy byłem zawsze zadowolony. Jest to DIGITALALBUM. Obecnie, po tych wszystkich latach jestem bardzo zaprzyjaźniony z Digitalem i można powiedzieć, że jesteśmy jak jedna wielka rodzina.
W każdym razie właśnie z tym laboratorium stworzyliśmy dla Was WYBOROWEFOTO.PL

Od konkurencji wyróżnia nas to, że nie jesteśmy wielkim molochem, ale także nie wykonujemy produktów taśmowo. Mogę śmiało powiedzieć, że wyborowefoto.pl to istna manufaktura Waszych zdjęć. Natomiast możemy się pochwalić, że na przestrzeni lat, na targach FOTO-WIDEO nasze laboratorium zdobyło wiele nagród.
Mimo to, ze nie jesteśmy wielką firmą, to mimo wszystko dysponujemy światowej klasy urządzeniami jak (Noritsu, Chromira PROlab, Ricoh, EPSON, Canon itp.), na których przygotowujemy i tworzymy Wasze „kapsuły wspomnień” jakimi są zdjęcia i produkty fotograficzne.

Na WYBOROWEFOTO zaprojektujesz i zamówisz swoje:

– fotoksiążki
– fotoobrazy
– profesjonalne wydruki fotograficzne
– fotoalbumy
– kalendarze
– fotogadżety takie jak:
– puzzle z waszymi zdjęciami
– kubki z nadrukami – różne rodzaje
– fotoharmonijki
– podkładki pod mysz
– poduszki
– podstawki pod kubki i kufle
– wywołacie swoje zdjęcia

Jak zamówić swoje foto-produkty?

Zamawianie produktów w naszym serwisie jest bajecznie proste. Wybierając produkt, zostajecie przekierowani do naszego kreatora, w którym bardzo łatwo wybierzecie zdjęcia, które mamy dla Was wykonać. W kreatorze można także tworzyć projekty produktów, które Was interesują. Tak z łatwością zaprojektujecie i zamówicie fotoksiążkę, kalendarz, fotoalbum, kubek i inne produkty z Waszymi zdjęciami.

Wszystkie nasze produkty znajdują się w programie online (kreatorze). Aby zamówić produkty, należy przejść do programu, założyć konto użytkownika lub uruchomić bez rejestracji i gotowe – już macie dostęp do wszystkich produktów.

Darmowy program online do projektowania i edytowania fotoksiążek, albumów, kubków, wydruków i zdjęć

Po wybraniu produktu i jego parametrów (np. rodzaj okładki i ilość stron fotoalbumu czy fotoksiążki, rodzaj kubeczka itp.) program automatycznie uruchomi kreator online, gdzie wszystko zaprojektujecie według swojego uznania.

Każdy swój projekt możecie zapisać i dokończyć go innego dnia. Można też zapraszać znajomych do wspólnego projektowania!

Kreator online stworzyliśmy z myślą o Was. Przy produktach macie dostępnych wiele ciekawych szablonów, rodzajów opraw itp. Zdjęcia do programu kreatora możecie zaimportować prosto z komputera, ze swojego profilu na facebook’u, ze swojego instagrama, czy google photos.

Jeżeli już macie swoje gotowe projekty wykonane w innym programie, np. w adobe photoshop to także nie ma problemu. Wystarczy w pusty szablon (projekt) wgrać swój projekt zapisany wcześniej jako plik jpg lub tiff.

Pamiętaj, że:
To są Twoje chwile. Zatrzymaj je!

Twoje zdjęcia w najlepszych rękach

albumy astrofoto astrophoto bokeh closeup deszcz meteorów DIY fotoalbumy fotograf fotografia fotoksiążki fotokubki fotolab fotoobrazy fotorafia krajobrazowa gwiazdy informacja kubek ze zdjęciem kubek z grafiką kubki kurs live makrofotografia mantis mantis religiosa polonica modliszka modliszka polska na prezent na żywo obserwacje odbitki pamiątka perseidy poradnik praying mantis prezent reguła regułą 600 tutorial vlog wyborowefoto wydruki zachód słońca zasada zasada 600

Jeden komentarz

  1. Pouczająca lektura! Doceniam szczegółowość i dokładność. Szkoda tylko, że niektóre fragmenty są zbyt techniczne dla laików. Mimo to, świetne źródło wiedzy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *